Baldų šalis

 

Kodėl baldus verta pirkti „Babilone“?

Gruodžio viduryje Panevėžio prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ duris atvėręs didžiausias Aukštaitijoje interjero, baldų ir namų apyvokos prekių centras „Baldų šalis“ pirkėjams paruošė dar daugiau džiugių naujienų. Pagal paskutines mados tendencijas atnaujintos baldų ir interjero detalių kolekcijos, lauko baldų ekspozicija, gausėjančios pardavėjų ir gamintojų gretos – tai ir dar daugiau pirkėjų laukia „Baldų šalyje“.

Kurti jaukius namus padeda kelios dešimtys gamintojų ir pardavėjų

„Libro baldai“, „Berry“, „Dubingiai“, „Accanto“, „Magrės baldai“, „Tiko baldai“, „Gerų baldų fabrikas“, „Lonas“ – stambiausi mūsų nuomininkai, turintys „svorio“ ir jau seniai rinkoje pelnę gerą vardą. Jie gali pasiūlyti baldų visiems skoniams – nuo klasikos iki moderno. Neatsitiktinai ir mūsų šūkis skamba „Viskas čia!“, – sako A. Kvedarienė.

Po „Babilono“ stogu šiandien veikia net 19 žinomų gamintojų ir pardavėjų atstovybių. „Džiaugiamės, kad mūsų prekybos ir pramogų centre vietą atrandą verslininkai, galintys pasiūlyti platų prekių asortimentą pagal kiekvieno kliento poreikius. Tai miegamojo, svetainės, korpusiniai, biuro, vaikų, jaunuolių, darbo kambario, prieškambario baldai, čiužiniai, kilimai, namų tekstilė, interjero detalės, tapetai, šviestuvai, užuolaidos, roletai, baldų priežiūros priemonės“, – vis pilnėjantį asortimentą pristato „Babilono“ direktorė Asta Kvedarienė.

Akimis neaprėpiamą „Baldų šalies“ asortimentą papildo ir greta įsikūrę salonai. Norintiems jaukiai dekoruoti namus padės užuolaidų salonas „Naktakė“, geriausią apšvietimo sprendimą padės priimti „Ekoliumenas“. Naujausių indų, virtuvės įrankių ir stalo aksesuarų kolekcijų galima rasti parduotuvėje „Žana“. Aukščiausios kokybės buities prekes siūlo „Gerduva“.

Pašnekovė skaičiuoja, kad vienu metu „Baldų šalyje“ galima rinktis iš daugiau nei 1200 skirtingų baldų: virš 72 sekcijų ir spintų, 162 fotelių ir sėdmaišių, 353 lovų, 58 čiužinių, 145 stalų, 307 kėdžių, 365 kilimų. Asortimentą papildė ir lauko baldų ekspozicija – artėjant vasarai „Babilono“ klientai čia galės įsigyti kiemui, sodui, terasai ar balkonui reikalingų baldų: stalų, kėdžių, krėslų. 

Nauji salonai, kurių Panevėžyje dar nebuvo

„Babilono“ vadovė pabrėžia, kad baldų ir interjero prekių segmentas bus plečiamas, nežadama apsiriboti tik esamais nuomininkais. „Esame pasiruošę reaguoti į klientų ir verslininkų poreikius. Galiu patikinti, kad asortimentas dar ne kartą plėsis, naujienų dar bus“, – intriguoja pašnekovė, pristatydama du naujus salonus, kurių Panevėžyje ligi šiol dar nebuvo.

Pirmoji naujiena – netrukus duris atversiantis namų tekstilės salonas „Urtė“. „Jų asortimentą sudaro patalynė, rankšluosčiai, staltiesės, lovatiesės, prijuostės, pledai, proginiai tekstilės gaminiai vestuvėms, krikštynoms. Užsukę į „Babiloną“ naujos lovos, klientai čia galės įsigyti ir naujų užvalkalų, paklodžių. „Urtė“ į „Babiloną“ ateina todėl, kad galime užtikrinti klientų srautą, ieškančių prekių namams“, – naujieną pristato A. Kvedarienė.

Antroji naujiena – žaliuzes, roletus, romanetes, širmas, markizes, fasado roletus, tinklelius nuo vabzdžių ir kitus langų dengimo sprendimus siūlanti ir įgyvendinanti „Domus Lumina“. „Iki šiol Panevėžio klientus „Domus Lumina“ galėjo aptarnauti tik internetu, dabar miesto ir aplinkinių rajonų gyventojai visą asortimentą galės pamatyti gyvai, pačiupinėti, išsirinkti. Taip pat bus teikiamos ir montavimo, priežiūros paslaugos“, – sako „Babilono“ direktorė.

„Baldų šalies“ pardavėjų gretas papildė Panevėžio baldų fabrikas UAB „Egvita“, gaminanti ne tik minkštus baldus vaikų, svetainės ir miegamojo kambariams. Įmonė taip pat pasiruošusi įgyvendinti ir verslo klientų užsakymus – gamina minkštus baldus kavinėms, restoranams, picerijoms, barams ir viešbučiams.

Didžiausias dėmesys – klientų patogumo užtikrinimui

Rengiant didžiausio Aukštaitijoje baldų ir interjero centro koncepciją itin daug dėmesio buvo skirta klientų patogumo užtikrinimui. „Baldų šalis“ – lyg viena didelė erdvi parduotuvė, kurioje prekybininkai vieni nuo kitų nėra atsitvėrę sienomis. Taigi klientams nereikia vaikščioti po atskiras parduotuves ar važinėti iš vienos miesto vietos į kitą. Nepasiklysti didžiulėje gausybėje prekių ir surasti reikiamus gamintojus ar pardavėjus padeda aiškios nuorodos. Įsigytos prekės pristatomos ir į namus.

„Įkūrę visus vienoje erdvėje suteikiame patogesnę galimybę rinktis. Judėdamas tokioje erdvėje žmogus gali matyti visas kolekcijas, lyginti skirtingų pardavėjų kainas, derinti jų turimus baldus tarpusavyje ir ieškoti labiausiai jo namams tinkančio varianto“, – aiškina prekybos centro atstovė.

A. Kvedarienė pastebi, kad tokiu principu dirbantys verslininkai konkurencijos nebijo, priešingai – šis veiklos modelis turi daug privalumų. „Esame surinkę tokius nuomininkus, kurie papildo vienas kitą, o ne konkuruoja tarpusavyje. Vadinamieji konkurentai, sujungę savo turimą asortimentą, buvo įrengę ne vieną bendrą ekspoziciją, kurioje demonstravo būsto apstatymo galimybes. Verslininkai parodė, kad derinant atskirų gamintojų ir pardavėjų siūlomus baldus ir interjero detales galima susikurti harmoningą ir vientisą namų interjerą“, – pabrėžia ji ir priduria, kad 5000 kv. metrų prekybiniame plote vos pavyko sutalpinti visus norinčius.

Aktyviai dizaino parodose užsienyje dalyvaujantys, paskutines mados tendencijas nuolat sekantys įmonių atstovai visas naujienas pristato ir savo salonuose „Baldų šalyje“.

Kviečiame susipažinti „Baldų šalyje“ įsikūrusiais gamintojais ir pardavėjais!

ACCANTO

Itališkų baldų salonas ACCANTO pristato italų gamintojų baldus ypač patraukliomis kainomis. Salonuose rasite modernių ir klasikinių minkštųjų bei svetainės baldų, miegamojo lovų, stalų ir kėdžių bei kavos staliukų. Ypatingas dėmesys skiriamas itališkų baldų kokybei bei nuolatiniam asortimento atnaujinimui.

BERRY BALDAI

BERRY – didelis baldų, čiužinių ir interjero detalių pasirinkimas Lietuvoje už gerą kainą: svetainės, miegamojo, valgomojo, vaikų, jaunuolio, kūdikių, virtuvės, biuro, prieškambario, lauko baldai bei interjero detalės namams. Išskirtinės, spalvingos BERRY interjero detalės tarsi uogos nuspalvins jūsų namų erdvę ir įžiebs jai gyvybės, o minkšti baldai leis mėgautis jaukiomis akimirkomis namuose.

DUBINGIAI

Tinklo veiklos koncepciją geriausiai atspindi posakis: „Nuo... iki“. Savo klientams DUBINGIAI siūlo plačią apdailos medžiagų ir interjero detalių pasiūlą. Čia galima rasti visko, ko reikia jaukiam interjerui: suderinti apdailos medžiagas, parinkti puošybos detales, o dabar – net ir apstatyti namus išskirtinės kokybės ir stiliaus baldais. DUBINGIAI skatina kurti drąsų, savitą būstą, nesižvalgant į kaimynus ir aklai nekopijuojant žurnaluose matytų paveikslėlių.

LONAS

LONAS – ne vien čiužiniai. Kad pirkėjų miegas ir poilsis būtų kuo komfortiškesnis, įmonė siūlo  antčiužinius, groteles lovoms, pagalves, čiužinukų ir minkštų baldelių vaikams. Patyrę konsultantai puikiai išmano medžiagas, jų derinius ir savybes, o patikusį čiužinį galėsite išbandyti vietoje!

MAGRĖS BALDAI

Kokybiški ir ilgaamžiai minkšti svetainės baldai, odiniai, minkšti, svetainės, miegamojo baldai. 16 metų patirtis, kurią jau įvertino daugelis!