Interjero dizaino diena Atgal
Akcija galioja: nuo 2019-06-20 iki 20 d.

Prekės namams interjeras

Lonas

Suprasdami kiekvieno žmogaus norą įsirengti patogius ir stilingus namus, LONAS organizuoja NEMOKAMAS interjero dizaino konsultacijas su ekspertais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Planuojate įsirenginėti namus, daryti remontą ar tiesiog norite atsinaujinti baldus, tačiau nežinote, kaip suvaldyti spalvas ir stilius, dvejojate, kokią baldų materiją pasirinkti? Atvykite į LONO saloną ir Jūsų laukiantys dizaino ekspertai atsakys į Jūsų klausimus bei pakonsultuos, kaip įsirengti namus stilingai!

Daugiau informacijos ir registracija: http://landing.lonas.lt/dizaineriu-renginys/


Jūsų laukiantys ekspertai:

KRISTINA JAKUBAUSKIENĖ
Esu profesionali interjero dizainerė (VDA dizaino studijos). Pastaruosius 5 metus dirbu kaip interjero dizainerė. Dizaino srityje darbuojuosi beveik 20 metų.
Kuriant interjerą svarbiausiu prioritetu laikau vidinės erdvės ir joje esančių daiktų kuriamos vienovės atradimą, kuris randasi per stilių, emociją, medžiagiškumą. Mano moto – žmogų supanti erdvė svarbi tiek, kiek ji gali įtakoti jo pasaulėjautą.

GINTARĖ ŽVYBAITĖ
Kad namas virstų namais, kartais reikia visai nedaug: matyti ir girdėti, kuo ir kaip gyvena namiškiai.
Toks ir yra mano tikslas – išgirsti, pajausti ir padėti sukurti rojų Jūsų namuose. Myliu savo darbą, myliu namus, kuriuose sklinda juokas, meilė, draugystė, kuriuose šilta ir jauku, tai tikras rojus. Sukurkime tą rojų Jūsų namuose.

Registruokis jau dabar!

Ką pasiruošti?
Kad susitikimas su dizaineriu būtų maksimaliai naudingas Jums, rekomenduojame telefone ar kitame įrenginyje turėti fotografijų: Jūsų namų, projekcijų, norimų baldų ir pan. Taip pat turėkite iš anksto pasiruošę klausimus, ką norėtumėte sužinoti.