"Columbia Montrail": pagaliau ir Lietuvoje! Atgal

Bėgame su "Columbia Montrail"

Belieka sakyti - pagaliau! Pagaliau į HIATUS parduotuvės asortimentą šiemet galėjome įtraukti viso pasaulio bėgikų pamėgtus COLUMBIA MONTRAIL bėgimo batus. Nuo 1982 m. kuriami MONTRAIL batai, kaip leidžia spėti ir jų pavadinimas, nuo pat pradžių buvo skirti "trail" bėgikams, kurie dažniausiai renkasi miško keliukus ir bekelę.

Tokiam bėgimui reikia ir itin didelės ištvermės, todėl šiuose batuose - technologijos, išbandytos tiek laboratorijose, tiek ir realiame gyvenime. Drauge su kita COLUMBIA specialiai bėgikams skirta apranga - šie bateliai bėgimą paverčia tikru malonumu.

Na, o mes - COLUMBIA bėgimo "ekipuotę" bei MONTRAIL bėgimo batelius - išbandėme drauge su HIATUS šeimos mama Diana, kuri su savo vaikais ne tik nepailsdama keliauja po Lietuvą, bet ir su malonumu prabėga bent po keletą kilometrų. Štai jos įspūdžiai:

"Labai patiko papildomos apsauginės švarkelio zonos ant krūtinės ir nugaroje, menčių srityje. Kai bėgioji sušilęs, stipresnis vėjas kimba būtent ten. Ir gumelės ant rankovių - labai patogu. Lengviau užmauti rankoves ant nykščių ir netempia visos rankovės nuo pat peties.

Kelnės - iš šiltesnių. Vėsesniu oru lauke - pats tas. Gerai, kad COLUMBIA nepamiršo kišenėlių, yra net dvi. Kelnės apačioje turi gumeles, jos padeda lengviau įšokti į kelnes. Man tai antras pagal patogumą variantas - patogiausia, kai apačioje iš šonų būna užtrauktukai.

Na, o batų padas storas, minkštas, man labai patinka, kad bėgiojant kojos apsaugotos ir ne taip stipriai jaučiasi akmenukai, šaknys ar šakelės. Pado protektorius gilus, o tai leidžia batui geriau sukibti su danga. Pats padas - labai lankstus, tai pagerina kojos savijautą, ji lengvai jaučiasi judesyje. Patiko, kad batai prie kojos prisiderino praktiškai po pirmojo prasibėgimo."