Juodas Išpardavimas Atgal

Lapkričio 16 dieną PC „Babilonas“ vyks Juodas Išpardavimas, kurio metu bus taikomos nuolaidos sportinei aprangai, laisvalaikio drabužiams, avalynei, galanterijai ir kitoms prekėms. Prekybos centre esančios parduotuvės negailės nuolaidų net ir naujai kolekcijai. Čia taip pat galėsite atsinaujinti savo namų interjerą, pasinaudodami nuolaidomis baldų parduotuvėse.

Išpardavimo dieną, nuo 10 val. ryto iki 20 val. klientai Babilone pirkę bent už 30 eurų, turės galimybę dalyvauti interaktyvaus laimės rato žaidime ir laimėti momentinius prizus*. O aktyvių pramogų ir sporto gerbėjai nuo 12 val. galės pačiame prekybos centre įsitraukti į tikrų tikriausias krepšinio treniruotes, kurios bus skirtos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. O aktyviausiems ir sėkmingiausiems sporto ir krepšinio rungčių dalyviams VšĮ „Aukštaitijos krepšinio mokykla“ bus paruošusi netikėtų prizų. Klientų patogumui pateikiame visą nuolaidų sąrašą: NUOLAIDOS.

Tad lapkričio 16 dieną nepraleiskite progos palepinti savęs ir artimųjų, bei pasinaudokite ypatingais PC Babilono parduotuvių pasiūlymais ir sutaupykite, reikiamas prekes įsigiję už ženkliai žemesnes kainas.

Susitinkame jau šį šeštadienį!

*Momentinėje loterijoje gali dalyvauti tik PC "Babilonas" apsipirkę asmenys. Pirkimas turi būti atliktas 2019.11.16 nuo 10:00 val. iki 20:00 val. Loterijoje asmuo gali dalyvauti tik pateikęs 2019.11.16 dienos kvitą loteriją kuruojančiam asmeniui. Prizai, laimėti Laimės rate, nėra keičiami į kitą prizą ir į pinigus. Prizų kiekis ribotas. Loterijos organizatorius UAB "Gamafondas" turi teisę keisti loterijos taisykles.