PC „Babilonas“ atgims rūbai Atgal

Spalio 20 d. prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ (Klaipėdos g. Nr. 143A) duris atvėrė pirmasis Panevėžyje dviejų Vilniuje įsikūrusių ir jau 15 metų sėkmingai dirbančių bendrovių – „Linos artelė“ ir „Paulini“ filialas.

Šių bendrovių veiklos sfera ir tos veiklos nauda panevėžiečiams ir Panevėžio krašto žmonėms pasakoma trimis žodžiais: „Čia atgimsta rūbai“. Tai reiškia, kad Panevėžyje atsirado daugiau galimybių kokybiškai prižiūrėti ir išsivalyti rūbus, o „Linos artelės“ ir „Paulini“ filialai sėkmingai veikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose.

- Ilgokai svajojom apie savo profesionalų komandos paslaugų pasiūlymą Panevėžyje. Ir ta diena išaušo, - sako bendrovių vadovas Arūnas Liutkevičius. – Savo darbe mes tvirtai laikomės nuostatos, kad kiekvienas drabužis GALI būti kaip naujas, jei jį prižiūri profesionalai, pasitelkiantys mokslą, pažangiausias technologijas ir patirtį. O mūsų komanda ir yra tikri drabužių priežiūros ir valymo profesionalai.
Pasak A.Liutkevičiaus, „Linos artelės“ ir „Paulini“ pažadas klientams – valyti taip, kaip negali kiti – paremtas ne tik ambicijomis, bet ir moderniausia Lietuvoje profesionalia drabužių valymo ir priežiūros įranga, pažangiomis technologijomis, reagentais, kurių nemaža dalis – ekologiški. Šiuo metu bendrovės teikia sauso valymo, skalbimo, lyginimo paslaugas, valo, atnaujina bei impregnuoja odinius  ir kailinius gaminius. Pagal poreikį gaminiai minkštinami ir sendinami. Taikomas enziminis skalbimas ir ekologiškas cheminio valymo metodas. 

Visą mėnesį nuo „Linos artelės“ ir „Paulini“ filialo atidarymo PC Babilonas Panevėžyje klientams bus taikomos  20 proc. drabužių taisymui ir 40 proc. jų valymui nuolaidos. 
Nuolatiniams klientams, užsiregistravusiems internetu – www.paulini.lt arba www.linosartele.lt –  galios šios nuolaidos: 10 proc. drabužių taisymui ir  30 proc. drabužių valymui.