Rašyk laišką Kalėdų Seneliui ir gauk dovaną tiesiai iš jo rankų! Atgal

Visi mažieji PC Babilono lankytojai yra kviečiami Kalėdų Seneliui rašyti laiškus su savo slapčiausiais norais. O, kad norai išsipildytų ir vaikai gautų norimas dovanėles, PC Babilone, šalia Kalėdų Eglutės, yra įrengtas Kalėdinis paštas. Čia iki gruodžio 24 dienos yra laukiami visi vaikų laiškai su tėvelių kontaktiniais telefono numeriais, nes Kūčių dieną Kalėdų Senelis burtų būdu išrinks penkis laiminguosius laiškus, kurių autoriams padovanos jų išsvajotas dovanėles.  O jau sausio 2 d. 11 val. Kalėdų Senelis lauks šių vaikučių prie Babilono Kalėdinės Eglutės ir įteiks jų dovanėles.

Tad, Mieli Tėveliai, nepamirškite pasirūpinti, kad Jūsų vaikučių Kalėdiniuose laiškuose būtų Jūsų kontaktinis telefonas. Nes galbūt Jūsų vaikas bus tas, kuriam Kalėdų Senelis norės asmeniškai įteikti dovanėlę!

--

Su Kalėdinio pašto nugalėtojais bus susisiektas asmeniškai. PC Babilonas pasilieka teisę koreguoti žaidimo taisykles. Dovanos nebus keičiamos į kitus daiktus ar pinigus. Dovanėles įsteigia parduotuvė Baby City, dėkojame jai!