Vidurvasario išpirktuvės Atgal

Vidurvasario išpirktuvės Babilone!

Kviečiame visą liepos mėnesį pasinaudoti PC Babilone įsikūrusių parduotuvių ypatingais pasiūlymais ir akcijomis! O ypatingi siurprizai šeštadienį, liepos 4 d., nes visi apsipirkę PC BABILONE už 50 Eur ar didesnę sumą (kvitai nėra sumuojami) bus pakviesti sudalyvauti momentinėje LAIMĖS RATO loterijoje.

Žaidimo taisyklės:

 1. Apsipirkite PC BABILONAS parduotuvėse, pramogų ar paslaugų vietose už 50 Eur ar didesnę sumą (kvitai nėra sumuojami).
 2. Ateikite į PC BABILONO Žaidimo erdvę centrinėje aikštėje prie interaktyvaus Laimės rato (toliau - Žaidimo) ir pateikite Žaidimo taisykles atitinkantį/čius pirkimo kvitą/us Žaidimą prižiūrinčiam darbuotojui.
 3. Pirkėjai, žaidimo taisykles atitinkantį/čius pirkimo kvitą/us pateikę Žaidimo erdvę prižiūrinčiam darbuotojui, įgyja teisę dalyvauti momentiniame Žaidime „Laimės ratas“ ir laimėti įvairius Žaidimo prizus. (toliau – Prizus). Prizų skaičius ribotas – 1000 vienetų. Išdalinus visus prizus anksčiau termino, Žaidimas laikomas pasibaigusiu.
 4. Žaidimo dalyvis išsuka Žaidimo interaktyvų Laimės ratą ir laimi tokį prizą, ties kokio prizo langeliu sustoja Laimės ratas. Žaidimo nugalėtojui Žaidimą prižiūrintis darbuotojas įteikia jo Prizą pagrindžiantį kuponą (toliau - Kuponas).
 5. Vieno pirkimo kvito suma neskaidoma. Panaudoti pirkimo kvitai pažymimi spaudu BABILONO (pakartotinai Žaidime nedalyvauja) ir grąžinami pirkėjui.
 6. Loterijoje galima dalyvauti pateiktus tik tos dienos, kada yra organizuojama loterija, pirkimo kvitą.
 7. Žaidimo erdvės darbo laikas: VI 10-19 val.
 8. Žaidimo laimėtojai Prizus turi atsiimti laimėjimo dieną PC Babilono parduotuvėse, kurios yra įsteigusios konkurečius prizus. Norėdami atsiimti prizą, Žaidimo laimėtojai turi pateikti Kuponą, pagrindžiantį jo laimėtą Prizą.
 9. Laimėjimai į piniginius vienetus nekeičiami.
 10. Paaiškėjus, kad Žaidimo laimėtojas buvo nesąžiningas dalyvaujant Žaidime, atsiimdamas Prizą negali pateikti Žaidimo sąlygas atitinkančio Kupono arba neatvyko atsiimti Prizo nustatytais terminais, laimėtojas netenka teisės į Prizą ir skelbimas apie Prizo laimėjimą laikomas negaliojančiu, o Prizas lieka UAB „Gamafondas“ (toliau – Organizatorius).
 11. Jei laimėtojas yra jaunesnis nei 18 metų, jo interesams turi atstovauti tėvai arba jo globėjai.
 12. Žaidimo dalyviai sutinka laikytis nurodytų Žaidimo taisyklių ir Organizatoriaus sprendimų. Organizatorius, siekdamas teisėto intereso - maksimalaus skaidrumo, turi teisę Žaidimo laimėtojo vardą, pavardę ir nuotraukas skelbti žiniasklaidos priemonėse viešai (spaudoje, internete, televizijoje bei kt.).
 13. Organizatorius pasilieka teisę keisti Žaidimo sąlygas, taisykles, nutraukti Žaidimą ir įsipareigoja iš anksto apie tai paskelbti interneto svetainėje www.pcbabilonas.lt.
 14. Žaidimas vyksta tik prekybos centre „Babilonas“, Klaipėdos g. 143, Panevėžys. Informacija apie Žaidimą skelbiama www.pcbabilonas.lt.
 15. Žaidimo vykdymo, Žaidimo laimėtojo nustatymo ir Prizo perdavimo tikslais, Organizatorius tvarko Žaidimo dalyvių asmens duomenis. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą galima rasti privatumo politikoje, pateiktoje interneto svetainėje, adresu: https://pcbabilonas.lt/privatu...