PC Babilonas Atgal

„Babilonas“ yra universalus prekybos ir pramogų centras, kuriame įsikūrę daugiau nei 60 parduotuvių, prekiaujančių aksesuarais, drabužiais ir avalyne, elektronika ir buities technika, baldais, dovanomis ir švenčių atributika, gyvūnų prekėmis, knygomis ir kanceliarinėmis prekėmis, maistu ir gėrimais, sporto ir laisvalaikio prekėmis, sveikatinimo ir grožio prekėmis, vaikams skirtais daiktais ir drabužiais.

Prekybos centre yra įsikūręs naujas ir modernus „Apollo" kino teatras bei "VS-express 24/7“ sporto klubas, dirbantis visą parą.
Taip pat čia veikia 7 restoranai ir kavinės: „CanCan pizza", „Hesburger“, „Etno dvaras“, kavos namai „Piacetto“, „Sushi Express", "Jammi", "Vasaris".

BABILONE rasite platų laisvalaikio bei sporto prekių ir įrangos pasirinkimą, parduotuvės: „Sports Direct“, „Puma outlet factory“, „Hiatus“ ir kt. Išrankiam skoniui: „Vynoteka“, „Bottlery“, „Anyžius“ ir kt.

Gausus buities, namų apyvokos, buitinės technikos, interjero prekių, baldų pasirinkimas, populiariausios internetinės parduotuvės Lietuvoje Pigu.lt prekių atsiėmimo punktas.

BABILONE veikia didžiausia regione NORFA XXL parduotuvė.